W dniach 11 - 19 lipca zamówienia nie będą wysyłane.
W dniach 11 - 19 lipca zamówienia nie będą wysyłane.

O sklepie bentomania.pl

Nasze cele, misja i wizja firmy

Poprzez promocję i sprzedaż pojemników śniadaniowych chcielibyśmy ograniczać wpływ folii, papieru i wszelkich opakowań jednorazowego użytku na środowisko i w ten sposób współtworzyć świadomość ekologiczną.

W naszej ofercie mamy tylko wyselekcjonowane pudełka na żywność wykonane z bezpiecznych materiałów i tworzyw, nie zawierających szkodliwych związków chemicznych (BPA, BPS, ołów itp.). Oferujemy takie produkty, które bez wahania sami byśmy kupili.

Czym się zajmujemy?

Jesteśmy pierwszym w Polsce (istniejemy od 2011 roku) dystrybutorem Bento Boxów i lunchboxów z przegródkami, czyli pudełek śniadaniowych, które doceniły już miliony ludzi na całym świecie. W ofercie mamy również wszelkiego rodzaju akcesoria do przygotowywania i ozdabiania bento (czyli posiłku, który można zabrać na wynos - w lunchboxie). Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową.

Co nas wyróżnia?

Od konkurencji odróżnia nas to, że starannie selekcjonujemy pudełka, które prezentujemy w sklepie, zachowując przy tym dużą różnorodność tak, by każdy mógł znaleźć tu coś dla siebie.

Wszystkie oferowane przez nas produkty są nowe, oryginalne i zostały legalnie wprowadzone na rynek polski. Bento Box'y jako przedmioty przeznaczone do kontaktu z żywnością spełniają ogólne wymagania dotyczące bezpieczeństwa i zdrowia zgodnie z: Rozporządzeniem nr 1935/2004 Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie materiałów i wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością uchylającą dyrektywy 80/590/EWG i 89/109/ EWG oraz Rozporządzeniem Komisji (WE) nr 10/2011 z dnia 14 stycznia 2011 w sprawie materiałów i wyrobów z tworzyw sztucznych przeznaczonych do kontaktu z żywnością.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy rodzinną firmą, w której wkładamy serce w to co robimy. Właścicielami firmy jest młode małżeństwo: Kasia i Sebastian, szczęśliwi rodzice małego bobasa :-)

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Szybki kontakt
Zadzwoń: 724411632
Napisz: info@bentomania.pl
Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać zniżki oraz informacje o promocjach i wyprzedażach.

bentomania.pl facebookbentomania.pl instagram

Witamy w świecie Bento!

Bento to różnorodny, ładnie wyglądający, zdrowy posiłek (np. śniadanie, lunch, obiad), który można zabrać ze sobą w specjalnym pudełku/pojemniku (bento box lub szerzej znany na świecie lunchbox) i zjeść go w dowolnym miejscu i czasie. Jeśli jesteś osobą, która na co dzień stara się dbać o siebie, a jednocześnie nie boi się nowych, świeżych pomysłów, trafiłeś we właściwe miejsce. Jesteśmy pierwszym w Polsce (istniejemy od 2011 roku) dystrybutorem Bento Boxów i lunchboxów z przegródkami, czyli pudełek śniadaniowych, które doceniły już setki tysięcy ludzi na całym świecie. Od konkurencji odróżnia nas to, że starannie selekcjonujemy pudełka, które prezentujemy w sklepie, zachowując przy tym dużą różnorodność tak, by każdy mógł znaleźć tu coś dla siebie. Jeśli od wielkomiejskich fast food’ów wolisz ideę slow food, koniecznie zapoznaj się z nasza ofertą i już dziś zacznij komponować swój własny zestaw Bentomaniaka.