Inni o sklepie Bentomania.pl

Dość długo zwlekaliśmy z napisaniem (nie wiem, może nie chcąc zanadto się chwalić), że od czasu do czasu, gdzieś tam w prasie, na blogach, w ten czy inny sposób, ktoś zauważa nasze starania i pisze o Bentomanii. 

Może jednak warto pokazać, że nasze produkty podobają się nie tylko nam. Wszystkim autorom sympatycznych wzmianek dziękujemy i cóż, nie będziemy ukrywać, że prosimy o więcej. :)

A oto kto "krzewi" tradycję bento w Polsce: 

  • Pani

  • Dom z pomysłem

  • Wysokie obcasy

  • Magazyn Kuchnia (także w wersji elektronicznej)

  • Mamo To Ja

  • Moje Mieszkanie

 

Szybki kontakt
Zadzwoń: 724411632
Napisz: info@bentomania.pl
Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać zniżki oraz informacje o promocjach i wyprzedażach.

bentomania.pl facebookbentomania.pl instagram

Witamy w świecie Bento!

Bento to różnorodny, ładnie wyglądający, zdrowy posiłek (np. śniadanie, lunch, obiad), który można zabrać ze sobą w specjalnym pudełku/pojemniku (bento box lub szerzej znany na świecie lunchbox) i zjeść go w dowolnym miejscu i czasie. Jeśli jesteś osobą, która na co dzień stara się dbać o siebie, a jednocześnie nie boi się nowych, świeżych pomysłów, trafiłeś we właściwe miejsce. Jesteśmy pierwszym w Polsce (istniejemy od 2011 roku) dystrybutorem Bento Boxów i lunchboxów z przegródkami, czyli pudełek śniadaniowych, które doceniły już setki tysięcy ludzi na całym świecie. Od konkurencji odróżnia nas to, że starannie selekcjonujemy pudełka, które prezentujemy w sklepie, zachowując przy tym dużą różnorodność tak, by każdy mógł znaleźć tu coś dla siebie. Jeśli od wielkomiejskich fast food’ów wolisz ideę slow food, koniecznie zapoznaj się z nasza ofertą i już dziś zacznij komponować swój własny zestaw Bentomaniaka.